Dołącz do zespołu

Zawsze chętnie otrzymamy wiadomość od wszystkich zainteresowanych przyłączeniem się do nas na dowolnym poziomie, więc nie czekaj na ogłoszenie oferty pracy, wyślij nam swoje CV i e-mail motywacyjny już dziś.

Logo London Living Wage

Jesteśmy akredytowani Płaca za życie Pracodawca.

Uwaga: Niestety ze względu na dużą liczbę zgłoszeń nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na nieudane kandydatury.

Case Manager,

Zawsze interesuje nas kontakt z każdym, kto ma odpowiednie doświadczenie lub umiejętności, które można przenieść. Zgłoszenia prosimy przesyłać jak najszybciej.

E-mail: [Email protected]

Temat: Wniosek o pracę dla Case Manager

Aplikacja

Praktyka badawcza

Szukamy entuzjastycznej osoby na staż badawczy. To będzie płatna pozycja.

Temat: Wniosek o pracę na staż badawczy

Opis stanowiskaAplikacja

Lokalni przedstawiciele

Zawsze szukamy odpowiednich kandydatów, gotowych osobiście odwiedzić beneficjentów w każdej chwili.

Temat: Wniosek o pracę dla lokalnych przedstawicieli

Aplikacja

Business Development Manager - Usługi pustych nieruchomości

Lokalizacja: Home & Field Based z wizytami w biurze w Londynie.

Temat: Wniosek o pracę dla Business Development Manager (Londyn)

Business Development Manager - Szkocja

Z siedzibą w Edynburgu lub Glasgow. 1-rok umowy na czas określony (z możliwością przedłużenia)

Temat: Wniosek o pracę dla Business Development Manager - Szkocja

Disclaimer

Firma przedstawia ten opis stanowiska jako przewodnik po głównych obszarach i obowiązkach, za które osoba odpowiedzialna jest odpowiedzialna. Jednak firma działa w środowisku, które wymaga zmian, a konkretne obowiązki i działania pracownika będą się różnić i rozwijać. Dlatego opis stanowiska pracy powinien być postrzegany jako orientacyjny, a nie jako stałe, ostateczne i wyczerpujące oświadczenie.